Masaj Türkiye - Hakkımızda
Spinner

Hakkımızda

Masaj Türkiye, sektörde yer alan Masör, Masöz ve Masaj Salonları'nın ilan ekleyip kendileri ve vermiş oldukları hizmetleri hakkında bilgiler paylaşabildikleri bir ilan platformudur. Masaj Türkiye sitemizde yer alan ilanlar, il ve ilçe bazlı eklendiğinden hizmet verdiğiniz bölgede masaj hizmetine ihtiyacı olan potansiyel müşterileriniz sizi rahatlıkla bulabilmektedir. Masaj Türkiye, alanında uzman kadrosu ve erişilebilir hizmet anlayışı ile hem ziyaretçilerinin hem de sisteme kayıtlı ilan sahiplerinin sorunsuz ve kesintisiz hizmet almasını sağlamaktadır. Tamamen çözüm odaklı çalışan ekibimiz, ihtiyaç duymanız halinde sizlere profesyonel destek sunmaktadır. 

Masaj Türkiye, kolay ve kullanışlı özellikleri, sade ve anlaşılır arayüzü ve güvenli altyapısıyla üyelerin ve ziyaretçilerin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir ilan platformu haline gelmektedir. Başlıca İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa gibi büyük şehirlerde yaşayan kişilerin günün yorgunluğunu ve stresini atmak ve rahatlamak için sıkça masaj tercih ettikleri bilinmektedir. Siz de Masaj Türkiye'ye kayıt olarak İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Bursa gibi şehirlerde sıklıkla ihtiyaç duyulan güvenilir ve işinin uzmanı Masör, Masöz ve Masaj Salonu ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Üyeler tarafından eklenen ilanlar ve ilanlara bağlı içerikler her aşamada onay işlemine tabii tutulmakta bu sayede Masaj Türkiye sitemizde bulunan diğer üyelerin ve ziyaretçilerin karşılaşmak istemediği içerikler sitemizde hiçbir şekilde yer almamaktadır. Bu sayede ilan sahipleri güvenilir ve elit bir alanda hizmetlerini tanıtabilir, masaj hizmetlerini güvenle aktarabilmektedir. Masaj Türkiye sitemizde uygunsuz ve masaj harici içerikler barındırmadığımızdan sitemizi ziyaret eden kullanıcılarımız hiçbir uygunsuz içerikle karşılaşmamaktadır.

Siz de Masaj Türkiye ailesinin bir parçası olarak kendiniz ve uzmanı olduğunuz masaj hizmetleriniz hakkında bilgi paylaşabilir, hedef kitlenize daha profesyonel bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kayıt Ol sayfası üzerinde yer alan kayıt formu ile sitemize ücretsiz üye olabilir ve ilk ilanınızı yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Bize ihtiyacınız olması durumunda İletişim sayfamızda yer alan form üzerinden 7/24 ulaşabilir, takıldığınız ve aklınıza takılan her türlü soruyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Alanında uzman ve profesyonel destek ekibimiz size yardımcı olmak adına hazır beklemektedir.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller masajturkiye.com sitesine ve site sahibine aittir. Copyright © 2019 - 2022