Masaj Türkiye - Üyelik ve Kullanım Koşulları
Spinner

Üyelik ve Kullanım Koşulları

Lütfen masajturkiye.com sitemize kayıt olmadan, ilan eklemeden veya herhangi bir ilan sahibine ulaşmadan önce bu şart ve koşulları dikkatlice okuyunuz. masajturkiye.com sitemize kayıt olan, ilan ekleyen tüm kullanıcılarımız ve ziyaretçilerimiz bu şartları aynen kabul etmiş sayılmaktadır.

Üyeler, ilan sahipleri ve masajturkiye.com sitesinin ziyaretçileri kullanım konusunda bilgilendirme amacı taşıyan aşağıda yazılı koşulları okuduğunu ve bu koşullara peşinen uyacağını kabul etmiş sayılmaktadır. 

Üyelik sözleşmesi Masaj Türkiye tarafından gerekli görülen koşullar altında ve değişik zamanlarda değiştirebilir ancak bu değişiklikler düzenli olarak masajturkiye.com’da yayınlanarak üyeler, ilan sahipleri ve ziyaretçilerin bilgisine sunulacak ve aynı tarihten itibaren geçerli olacaktır. 

Sitemizin hizmetlerinden yararlanan ve masajturkiye.com’a erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi, Masaj Türkiye tarafından bu kullanım koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği, önceden kabul etmiş sayılmaktadır. 

Masaj Türkiye, masajturkiye.com sitesi içeriğinde yer alan veya alacak olan bilgileri, formları ve içeriği dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Masaj Türkiye, sisteminde kayıtlı bulunan Masör, Masöz ve Masaj Salonlarının ilan yayınlayarak hizmet talep eden ziyaretçilerine ulaştığı bir ilan platformudur. Masaj Türkiye hiçbir şart ve gerekçeyle site üzerinde yer alan ilgili hizmetleri sunmamaktadır. Ziyaretçilerin hizmet talepleri ilan sahipleri tarafından karşılanmakta, ziyaretçilerin bu konuda tek muhatapları ilgili ilanın sahipleridir.

Masaj Türkiye, masajturkiye.com sitesinde yer alan üyeler ve ilan sahipleri ile hiçbir iş birliği, ortaklığı veya ticari ilişkisi bulunmamaktadır. Bu sebeple ziyaretçilerimizin ilan sahibi/üye kaynaklı oluşabilecek sorunlarında masajturkiye.com sitesinin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Sitemize kayıt olan, ilan ekleyen ve ziyaret eden tüm kullanıcılarımız masajturkiye.com un hiçbir sorumluluğu olmadığını peşinen kabul etmiş sayılacaktır.

Üyelik formunu eksiksik doldurarak masajturkiye.com sitemize kayıt olan üyeler, site üzerinde belirli kategorilerde süreli olarak ilan yayınlayabilmektedir. masajturkiye.com sitemize üye olmak ücretsiz olup, daima ücretsiz kalacaktır.

Masaj Türkiye, sitesine üye olan/ilan ekleyen kişilerin ilan ve üyeliklerini her şart ve koşulda onaylayacağını garanti ve taahhüt etmez. Masaj Türkiye gerekli gördüğü durumda istediği üyeliği ve ilanı süresiz olarak yayından kaldırabilir. Sitemize kayıt olan tüm üye ve ilan sahipleri bu maddeyi peşinen kabul etmiş sayılır.

Sitemize kayıt olan tüm üyelerimizin üyelikleri şahsına ait ve bir kişinin kullanımına açıktır. Bir üyeliğe başka birinin giriş yaptığı/kullandığı tespit edildiğinde ilgili üyelik ve ilan, ilan türüne bakılmaksızın süresiz olarak sonlandırılmaktadır. Bu sebeple üyelik devri, hesap devri, ilan devri gibi bir durum söz konusu değildir. Sitemize kayıt olan ve ilan ekleyen tüm üyelerimiz bunu kabul etmiş sayılmaktadır. 

Üyeler tarafından eklenen ilanlar ve ilanların içeriğinde yer alan tüm bilgilerden ilanın bağlı olduğu üye sorumludur. Üye ve ilan kaynaklı oluşabilecek sorunlarda tüm sorumluluk yine ilgili ilana bağlı üyeye aittir. Sitemize üye olan, ilan ekleyen ve ziyaret eden tüm kullanıcılarımız bu maddeyi peşinen kabul etmiş sayılacaktır.

Sitemize kayıtlı üye ve ilan sahiplerinin masaj etiğine aykırı davranışta bulundukları tespit edilirse veya masaj etiğine aykırı davrandığına dair bir şikayet/geri bildirim gelmesi durumunda ilgili üyelik ve ilan, ilan türü ne olursa olsun süresiz olarak yayından kaldırılacaktır. Üyelerin bu madde sebebiyle ilanları/üyelikleri sonlanması durumunda Masaj Türkiye sitesinden herhangi bir hak talebi oluşmamaktadır. Sitemize kayıt olan ve ilan ekleyen tüm üyelerimiz bunu peşinen kabul etmiş sayılmaktadır. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için üyelerimize tavsiyemiz, masaj etik kurallarına dikkat etmeleri gerektiğidir. 

Masaj Türkiye platformu üyelerin kayıt olup süreli ilan yayınladıkları bir ilan platformudur. Bu bağlamda üyelerin kayıt olurken/ilan eklerken belirttiği/belirteceği bilgilerin doğruluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir. Çünkü üyelerin/ilan sahiplerinin kendine ait iletişim, ad soyad vb. bilgileri paylaşmaması ihtimal dahilindedir. Ziyaretçilerin ilan sahipleri ve üyeler tarafından yanlış, eksik ve yanıltıcı bilgi paylaşımı kaynaklı yaşayacağı her türlü durumda muhatapları ilgili ilanın sahibi veya üyenin kendisidir. Ziyaretçi ve ilan sahipleri/üyeler arasında yaşanan bu tarz durumlarda Masaj Türkiye ve çalışanları hiçbir şart ve koşulda sorumlu tutulamaz. 

Üyeler ve ilan sahipleri sitemize kayıt olurken belirttiği iletişim bilgilerini dilediği zaman güncelleme hakkına sahiptir. Ancak bu güncellemeler Masaj Türkiye'nin onayında gerçekleşmektedir. Üye/ilan sahibi iletişim numarasını değiştirmek istediğinde öncelikle numara değişiklik taslağını bize iletmeli sonrasında yeni numarasından bize ulaşarak bu talebini onaylaması gerekmektedir. Masaj Türkiye bu onaya rağmen üyenin/ilan sahibinin doğru ve eksiksiz bilgi paylaşımını taahhüt ve garanti etmez. Üyelerin bilerek ya da bilmeyerek kendine ait olmayan/kullanmadığı ve/veya bir başkasına ait iletişim bilgisini bizimle ve ilanında paylaşması durumunda oluşacak her türlü olumsuz durumdan ilgili üyelik ve ilan sahibi sorumludur. Masaj Türkiye'nin bu konuda sorumluluğu bulunmamaktadır. 

Ziyaretçiler sitemizde yer alan ilan sahiplerinden dilediğine ulaşabilmekte ve bilgi alabilmektedir. Ziyaretçiler herhangi bir ilan sahibine ulaştığında/masaj hizmeti aldığında ilan sahibi ile yaşadığı/yaşayacağı olumlu/olumsuz hizmetten tamamen kendisi ve hizmet aldığı ilan sahibi sorumludur. Masaj Türkiye olarak hiçbir ziyaretçimize terapist önermesi veya ulaşacağı ilan sahibine yönelik yönlendirme yapmadığımızdan dolayı ilan sahibi ile ziyaretçi arasında yaşanan/yaşanacak olumlu/olumsuz durumlardan Masaj Türkiye sitesi ve çalışanları sorumlu tutulamaz. Sitemizi kullanan tüm üyeler, ilan sahipleri ve ziyaretçiler bu maddeyi peşinen kabul etmiş sayılacaktır. 

Üyelerin sitemize kayıt olurken/ilan yayınlarken vermiş olduğu bilgilerin doğruluğundan veya yanlışlığından bizzat ilgili üye sorumludur. Üyelerin kayıt olurken/ilan eklerken vermiş olduğu/olacağı bilgilerden kaynaklı oluşan/oluşabilecek tüm durumlarda Masaj Türkiye ve personelleri hiçbir şart ve koşulda sorumlu tutulamaz. Sitemize üye olan, ilan ekleyen ve ziyaret eden tüm kullanıcılarımız bu maddeyi peşinen kabul etmiş sayılacaktır.

Üyelerin sitemize kayıt olurken/ilan yayınlarken vermiş olduğu bilgilerden kaynaklı oluşabilecek her türlü durum ve bunun getirdiği/getireceği yasal sorumluluklardan yine üyenin bizzat kendisi sorumludur. Masaj Türkiye gerekli görülen durumlarda veya bizzat savcılık ve mahkeme tarafından talep edilmesi halinde ilgili üyeye ait bilgileri yetkili kurum ve kuruluşlarla paylaşma hakkına sahiptir. Sitemize üye olan, ilan ekleyen ve ziyaret eden tüm kullanıcılarımız bu maddeyi peşinen kabul etmiş sayılacaktır.

Üyeler tarafından eklenen ilanlar sistem tarafından her aşamada onay işlemine tabii tutulmakta, uygunsuz içerik bulunan ilanlar yayınlanmamaktadır. Uygunsuz içeriğin bulunduğu ilana bağlı üyelik sistem tarafından sonlandırılmaktadır. 

Üyeler tarafından eklenen ilanlar her ilan sitesinde olduğu gibi en son eklenen ilan ilk sırada olacak şekilde listelenmektedir. Bu sebeple ilanların sıraları ve yerleri yeni ilanlar eklendikçe veya ilan sahipleri tarafından doping özelliği kullanılarak yani ilanın tarihi güncellenerek ilan sıraları otomatik olarak değişebilmektedir. Masaj Türkiye olarak hiçbir ilana (standart, gold veya vip) sıra ve yer garantisi sunmamaktayız.

Masaj Türkiye olarak masajın cinsiyeti olmadığı görüşündeyiz. Bu sebeple üyelerin eklediği ilanlarda sadece bir cinsiyete yönelik masaj hizmeti sunduğunu ve/veya sadece bir cinsiyetten kişilerin kendisine ulaşmasını istemesi site politikalarımızı ihlal etmektedir. İlanında buna benzer bilgi paylaşan üyelerin üyelikleri ve ilanları  ilan tipine bakılmaksızın süresiz olarak yayından kaldırılmaktadır.

Masaj Türkiye, sitesinin ilan ücretlerini, ek paketleri ve sitesinde bulunan diğer tüm ücretli hizmetlerin fiyatlarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir. 

Masaj Türkiye sitemize eklenen ilanlar gibi ilana yapılan yorumlar ve ilan sahibinin yapılan yoruma verdiği yanıt her aşamada onay işlemine tabi tutulmaktadır. Yapılan yorumda ve yanıtta uygunsuz, şiddet içerikli, müstehcen ve/veya masaj ile ilgisi olmayan yorumlar/yanıtlar onaylanmamaktadır. Yukarıda belirtilenler dışında yorum/yanıt içeriğinin sitemizde yayınlanması Masaj Türkiye sitesini ve markasını olumsuz etkileyeceği kanaati oluşması durumunda söz konusu yorum/yanıt yine onaylanmayacaktır. Sitemize kayıt olan ve ilan ekleyen tüm üyeler bunu peşinen kabul etmiş sayılmaktadır.

Masaj Türkiye, site güvenliğini, işleyişini veya site amacını tehlikeye sokacak üyelikleri sebep göstermeksizin dilediği zaman sonlandırma/siteden uzaklaştırma yetkisine sahiptir. Aynı zamanda yine aynı sebeplerle üyeliğe bağlı ilanın sonlandırılma/siteden uzaklaştırma yetkisine de sahiptir.  

Üyelerin ekledikleri ilan üzerinden site ve amacı dışında içerik yayınlamaları, ziyaretçileri yanıltmaları ve ziyaretçiler tarafından ilgili ilan/üye konusunda çok sayıda olumsuz geri bildirim alınması durumunda ilan ve ilana bağlı üyelik yayından kaldırılmaktadır. 

Site politikaları ihlali sebebiyle yayından kaldırılan ilanlar ve sonlandırılan üyeliklerde ilgili üyenin Masaj Türkiye'den hangi şart ve gerekçeyle olursa olsun herhangi bir ücret iadesi talep etme hakkı bulunmamaktadır. Sitemize kayıt olan, ilan ekleyen ve ödeme yaparak ilanını üst sıralara taşıyan tüm üyeler bunu kabul etmiş sayılmaktadır.

Üyeler tarafından eklenen ilanlar belirli bir süre boyunca yayında kalmakta, süresi dolan ilanlar otomatik olarak yayından kaldırılmaktadır. İlanın yayın süresi ve kalan gününü takip etmek ilan sahibinin sorumluluğundadır. İlanın kalan günü ve ilanın süresinin hangi tarihte biteceği üyelerin İlanlarım sayfasında açıkça belirtilmektedir. Masaj Türkiye hiçbir ilanın kalan gününü takip etme ve süresi yaklaştığında ilan sahibine hatırlatma taahhüdünde bulunmamaktadır. Üyelerimizin belli aralıklarla Terapist Girişi yaparak ilan kalan günlerini takip etmelerini öneriyoruz. 

Üyeler tarafından eklenen ilanlar Google, Yandex, Bing vb. çeşitli arama motorları tarafından indekslenebilmektedir. Bu sebeple ilanda belirtmiş olduğunuz ad soyad, telefon numarası ve mail adresi gibi bilgileriniz bu arama motorlarının arama sonuçlarında yer alabilmektedir. Kişisel bilgilerinizin arama motoru sonuçlarında çıkmasını istemiyorsanız ilan ekleme/güncelleme sayfası üzerinden kişisel bilgilerinizin ilanda gözükmesini engelleyebilirsiniz. 

Üyelere ait verilerin/bilgilerin Masaj Türkiye nin ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (üyenin üyeliğine ait bilgileri başka kişiler veya ortamlarda paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması vb.) dolayı oluşabilecek zararlardan ve buna bağlı oluşabilecek cezai işlemlerden Masaj Türkiye yetkilileri/çalışanları hiçbir şart ve koşulda sorumlu tutulmamaktadır.

Masaj Türkiye gerekli gördüğü durumlarda veya herhangi bir zamanda sitenin/sistemin çalışmasını geçici veya kalıcı bir süre durdurabilir. Sitenin/sistemin geçici veya kalıcı bir süre ile durdurulmasından dolayı Masaj Türkiye nin ve Masaj Türkiye yetkililerinin ve/veya çalışanlarının üyelerine, kullanıcılarına ve/veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Site üzerinde yer alan ilanlar ve ilanlara bağlı içerikler üyeler tarafından üyelerin kendi üyelik hesapları üzerinden eklendiğinden dolayı Masaj Türkiye, site üzerinde yer alan içeriklerin her şart ve koşulda güvenli ve hatasız olarak sunulacağını, üyeler tarafından paylaşılan bu içeriklerin doğruluğunu ve güvenilir olacağını taahhüt etmez.

Masaj Türkiye, sitesi/sistemi üzerinden yapılan ve sitesine/sistemine zarar doğurabileceğini düşündüğü her türlü üyeliği, üyeliğin bulunduğu hesabı, üyeliğe bağlı ilanları, ilana bağlı içeriklerin yayını ve/veya içeriklerin tamamını kısmi veya süresiz şekilde kaldırma/düzenleme hakkını ve gereken koşullar oluştuğu takdirde üyeliği ve üyeliğin bulunduğu hesabı sitesinden/servislerinden engelleme ve üyeliğine son verme hakkını saklı tutmaktadır.

Üyelerin ilan içerisinde yer alan ve sisteme/siteye yüklediği içeriklerden (ilan başlığı, ilan açıklama yazısı, ilana ait görseller, iletişim bilgileri vb.) doğabilecek tüm sorumluluklar ilgili ilanın sahibi olan üyeye aittir. Üyeler tarafından eklenen bu içeriklerin ziyaretçiler ve/veya üçüncü şahıs kullanıcılar tarafından kopyalanması ve/veya paylaşılması ihtimal dahilindedir. Bu ve  benzeri durumlarda üyeler, Masaj Türkiye den telif hakkı ve benzeri haklar altında hiçbir şart ve koşulda ücret ve/veya hak talep edemeyecektir. Üye olup, ilan ekleyen tüm kullanıcılar bu ihtimallerin bilincinde olduğunu kabul etmiş sayılmaktadır. 

Masaj Türkiye, sitesi/sistemi üzerinde gerekli gördüğü durumlarda üyelerine ve kullanıcılarına bildirmeksizin güncelleme işlemi ve/veya altyapı geliştirme işlemi/işlemleri yapma konusunda tam yetkilidir. Masaj Türkiye, gerekli gördüğü durumlarda sitesine/sistemine ilave alanlar açabilir, bazı hizmetlerini kısmen veya tamamen değiştirebilir.

Masaj Türkiye, sitenin/sistemin yayınlama ve/veya barındırma gibi hizmetlerini servis sağlayıcı firmalardan sağlamakta olup, servis sağlayıcı firma tarafından yapılan/yapılacak güncelleme, düzenleme, bakım ve sistem üzerinde periyodik güncellemeler gibi durumlarda ve buna bağlı kontrolü dışında gelişen durumlar sonucu sitenin belli bir süre kapalı kalmasından veya erişilememesinden doğabilecek her türlü durum/durumlardan sorumlu değildir. 

Masaj Türkiye üyelerine ait bilgileri, aşağıda yer alan durumlardan herhangi birinin gerçekleşmesi durumunda ilgili/yetkili kamu ve resmi kurumlarla paylaşabilir.

Resmi kurum ve/veya kuruluşlardan üyeye ve/veya yayınladığı ilana yönelik suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi,

Üyenin masajturkiye.com sitesinin/sisteminin çalışmasını etkileyecek, engelleyecek, sekteye uğratacak ve ilanların yayınlanmasını, görüntülenmesini ve/veya incelenmesini etkileyecek bir girişimde bulunduğunun tespit edilmesi,

Üyenin yayınladığı ilan içeriğinde uygunsuz, müstehcen, belli bir kitleye ve/veya topluma hakaret içeren, site ziyaretçilerini ve/veya diğer üyeleri olumsuz etkileyecek, tehdit edici, ahlak dışı, ırkçı, ayrımcı, Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına aykırı bilgilerin yer alması gibi durumlarda üyenin/ilan sahibinin bilgileri ilgili/yetkili kamu ve resmi kurumlarla paylaşılabilir

Üyelik / İlan Yayınının Süresiz Durdurulduğu Durumlar

- İlgili üyelik üzerinde ve/veya ilgili üye tarafından yayınlanan ilan içeriğinde ahlak, görgü ve hukuk kurallarına aykırı, site içeriğinden ve amacından bağımsız bilgilerin yer alması

- Sisteme kayıtlı üyenin diğer üyeleri ve/veya kullanıcıları yazılı/sözlü tehdit veya taciz etmesi, diğer üyelerin/kullanıcıların siteyi veya sistemi kullanmasını etkileyecek şekilde davranması

- Üyenin sitenin/sistemin çalışmasını etkileyecek, engelleyecek, sekteye uğratacak ve ilanların yayınlanmasını, görüntülenmesini ve/veya incelenmesini etkileyecek bir girişimde bulunduğunun tespit edilmesi

gibi durumlarla karşılaşılması ve/veya tespit edilmesi halinde üyelik engellenmekte ve süresiz olarak sistemden uzaklaştırılmaktadır.

Terapist Kaydı sayfası üzerinden kayıt formunu doldurup, sisteme üye olan kullanıcılar formun altında bulunan "Okudum, Kabul Ediyorum" butonunu tıkladığında bu sayfa üzerinde yer alan sözleşme maddelerini aynen kabul ettiğine dair veritabanı kaydı tutulur ve taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller masajturkiye.com sitesine ve site sahibine aittir. Copyright © 2019 - 2022