Masaj Türkiye - Omuz Masajı
Spinner
Omuz Masajı

Omuz Masajı

Günlük yaşantımızda gerek yaptığımız işten gerek yaptığımız aktivitelerden kaynaklı kollarımızı ve buna bağlı olarak omuzlarımızı çok sık kullanırız.

Gün içerisinde bu hareketlilikten kaynaklı olarak iş gücünün en fazla kollarda ve buna bağlı omuzlarda olması, istemeden de olsa yapılan ani hareketler sonucunda omuzlarımızda ağrı, sızı ve çoğu zaman acı hissi oluşmaktadır.

Gün boyu masa başı çalışılan işlerde ve aynı pozisyonda uzun süre oturulması gereken durumlar, omuz ağrısını ve buna bağlı acı hissinin oluşmasını tetiklemektedir.

Sıcaktan soğuğa geçişte omuz tutulmaları veya uzun süreli sırt çantası taşınması da hem omurga hem omuz sağlığına ciddi bir şekilde zarar verebilir.

Masaj Türkiye sitemizde yer alan profesyonel masör, masöz ve masaj salonları çeşitli sebeplerle omuzlarda oluşan ağrı ve acı hissinin azalmasına yardımcı olmak adına Omuz Masajı hizmeti sunmaktadır. 

İlanlar sayfamızda kendinize en yakın İl, ilçe ve kategoriyi seçerek ihtiyacınıza en uygun Masör, Masöz ve Masaj Salonlarını listeyebilirsiniz. Listenen ilan üzerinden ilan sahipleri ile iletişime geçebilir, Omuj Masajı hizmeti konusunda ilgili ilanın sahibinden doğrudan bilgi alabilirsiniz.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller masajturkiye.com sitesine ve site sahibine aittir. Copyright © 2019 - 2022