Masaj Türkiye - Uzak doğu ve batının sentezi ile ortaya çıkan masaj yelpazesi
Spinner
Uzak doğu ve batının sentezi ile ortaya çıkan masaj yelpazesi (#1916)
Görüntülenme Sayısı : 4458İlan Tarihi : 03.03.2023
Uzak doğu ve batının sentezi ile ortaya çıkan masaj yelpazesi
Uzak doğu ve batının sentezi ile ortaya çıkan masaj yelpazesi
Adı Soyadı : Dinç Erbey
Telefon : 05353834498
Mail : [email protected]
İlan Kategori : Masör
İl / İlçe : İstanbul / Üsküdar
Açık Adres : M.Akif Ersoy mah.Hasip paşa cad.no:27/9 Üsküdar/İst.
Üyelik Tarihi : 15.03.2022
Onaylı Üyelik
Sertifikalı Masör
1 ay önce çevrimiçiydi.
Vip İlan
İlan 1 ay önce yayınlandı.
İlan 4458 kez görüntülendi.
İlanı Şikayet Et
Açıklama
Yorumlar (5)
Şikayet Et

Merhaba,

Öncelikle kendimi tanıtmak isterim.

Adım Dinç,masaj ve manuel terapi uzmanı ve öğreticisiyim.

Spor Akademisi mezunuyum.1 yılı uzak doğuda eğitim ile 29 yıllık tecrübe,27 çeşit masaj(5 i üst sınıf) ve manuel terapi uygulaması ve çok sayıda diploma,sertifika(MEB onaylı) sahibiyim.

Kendi geliştirmiş olduğum uygulamalar da bulunmakla birlikte çağımızda otoriteler tarafından kabul görmüş dünyanın önde gelen uygulamalarını buradan sizlere ulaşarak,masajın eşsiz etkilerini bedensel olduğu kadar ruhsal olarak da yaşatmak niyetindeyim.

Özellikle kendi yerimde seansları gerçekleştirmememin nedeni ise;sizler seans sonrası tekrar giyinme,trafik gibi olumsuzluklarla seansın etkisini kaybetmemeniz ve bulunduğunuz ortamda(eviniz,otel odanız,ofisiniz)yaparak keyfini çıkarmanızı sağlamak içindir.

Tamamen V.I.P. hizmet vermekteyim.

Kullanmış olduğum yağlar üst kalite de olup %100 doğal cildi besleyen,giysilerde leke bırakmayan aromaterapi yağlarıdır.Beraberinde ki ekipmanlarımla uygulamalarımı profesyonelce sunmaktayım.

Sizlerle ilk irtibatımızda seans öncesi beklentilerinizi(stres,yorgunluk,bölgesel rahatsızlıklar,dinlenme,rahatlama,spor sonrası,enerji kaybı,selülit,ağrılar v.s.) öğrenip sizlere gereken uygulamayı saptayıp sonrasında uygulamaktayım.

Ayrıca bir ögretici olduğumdan, eşine,sevdiklerine hobby olarak öğrenip yapmak ya da yarı/tam zamanlı meslek edinmek isteyenlere de ders vermekteyim.

Uygulamalarımın nitelikleri,süreleri ve detaylar için arayabilir ya da whatsapp dan ulaşım sağlayabilirsiniz.

Unutmayın!

Siz hayatınıza,sağlığınıza ne kadar değer veriyorsanız bumerang etkisini o şekilde yaşarsınız.

Tercihiniz,kaliteye verdiğiniz değeri gösterir.

Sizlere en iyiyi sunabilmek ve yaşatabilmek dileğiyle,sağlıcakla kalın.

Hello there,

First of all, I’d like to introduce myself.

My name is Dinç, and I’m a massage & manual therapy specialist and instructor.

I’m a graduate of Sports Academy. I’ve 29 years of practical experience with one year of training in the Far East, 27 types of massage (5 of which are upper class) and manual therapy applications and have a great number of diplomas, certificates (accredited by the Ministry of Education).

There are also some applications and techniques that I’ve developed myself; However, I intend to reach you with the leading practices of the world accepted by the authorities in our age, and to experience the unique effects of massage spiritually as well as physically.

I do not perform the sessions at my own place, because I’d like to ensure that you do not lose the effect of the session due to negativities such as dressing and traffic after the session, and that you can enjoy the session by doing it in the environment you are in (your home, hotel room, office).

I provide personalized V.I.P. service.

The oils I use in the sessions are of top quality and are 100% natural aromatherapy oils that nourish the skin and do not leave any stains on the clothes. I render my services professionally with the accompanying equipment.

When I meet you for the first time, I try to learn your expectations before the session (stress, fatigue, regional discomforts, rest, relaxation, post-workout, loss of energy, cellulite, pain, etc.) and determine the application you need and apply it afterwards.

Also, since I’m an instructor, I train those who want to learn and apply it as a hobby to their spouse and loved ones or to get a part/full-time profession.

For the qualifications, durations and details of my applications, you can call or contact me via Whatsapp.

Please keep in mind! 

The more you value your life and your health, the more you will experience the boomerang effect.

Your preference is an indicator of the value you place on quality.

I wish to offer you the best and make you feel the best, stay healthy.

 

Здравствуйте!

 Прежде всего, я хотел бы представиться.

 Меня зовут Динч, я специалист и инструктор по массажу и мануальной терапии.

 Я являюсь выпускником Академии Спорта с 29 - летним стажем, год обучался на Дальнем Востоке, владею 27-ми видами массажа, 5 из которых - высшего класса, а так же мануальной терапией, обладатель множества дипломов и сертификатов (утвержденных Министерством образования).  

Совместно с разработанными мной методиками, я применяю современно-признаные авторитетными органами методики массажа, которые хотел бы  предоставить для вас, чтобы вы могли испытать всю палитру уникальности и  эффективности массажа как физически, так и душевно.

 Причина, по которой я не провожу сеансы у себя, заключается лишь в том, чтобы вы, после массажа, из-за необходимости снова выходить в дорогу, не подвергались стрессу пробок и негативу других видов дискомфорта, которые могли бы помешать вам испытать на себе весь эффект массажа в привычной для вас атмосфере (дома, отеля, офиса).

 Используемые мною масла высшего качества, представляют собой 100% натуральные ароматерапевтические масла, которые питают кожу и не оставляют пятен на одежде. Я и мои сотрудники предоставляют профессиональное обслуживание и V.I.P сервис. 

 При первом посещении, узнав о ваших ожиданиях от массажа (Например: стресс, усталость, мышечный спазм определённых областей, отдых, релаксация, снятие напряжения после активного вида спорта, потеря энергии, целлюлит, боли и т. д.), я определяю необходимый для вас вид массажа. 

 Кроме этого, являясь инструктором, предлагаю свои услуги в обучении массажа тем, кто хочет учиться и заниматься массажем в качестве хобби или в качестве приобретения новой профессии с частичной или полной занятостью. 

 Вы можете позвонить, чтобы узнать квалификацию, продолжительность и детали моих предложений, или же вы можете связаться с мной по WhatsApp.

 Пожалуйста, не забывайте, чем больше вы цените свою жизнь и свое здоровье, тем большую отдачу вы получаете. 

 Выбирая нас вы выбираете качество. 

 Мы хотим предложить вам самое лучшее, будьте  здоровы! Ждём Вас!

Yorum Yap

Yorum Yap

Adınız Soyadınız (*) zorunlu alan
Konu/Başlık (*) zorunlu alan
Yorumunuz (*) zorunlu alan
 • Sıla bağcı - 25.07.2022 15:08:37

  Yurt dışında ve yurt içinde bir çok terapiste masaj yaptırdım.Ancak böylesine tecrübeli,donanımlı ve güvenilir bir terapistle ilk kez karşılaştım.Bu sitede bir arkadaşımın daha önce kendisine yaptırması sonucu tereddüt etmeden evime çağırdım.Zamanında gelmesi,kullandığı malzemelerin kalitesi,güler yüzü,konuşmasında ki güvenilirlik ve işini fevkalade yapması beni kendisine bundan sonraki süreçde abonesi olmama yetti.Kesinlikle evinize alabileceğiniz bir uzman.Teşekkürler Dinç bey.En kısa sürede görüşmek üzere.

  İlan Sahibinin Yanıtı

  Sıla hn.güzel sözlerinize ve düşüncelerinize teşekkür ediyor,sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 29 yıldır kendimi her gün gelistiriyorum.Memnuniyetle ne zaman isterseniz.Sağlıklı günler dilerim.

  Saygılarımla,

 • Memnuniyet
  Banu yazıcı - 20.07.2022 23:38:20

  Masaj denince aklıma gelen bedenimin gün içerisindeki yorgunluğunun bu eylemle  rahtlaması okarsk bakıyırum  Dinç beyden oldukça memnun kaldığımı belirtebilirim kendisine teşekkür ederim hem kendim hemde arkadaşım gidiyor tavsiye derim ...

  İlan Sahibinin Yanıtı

  Banu hn.güzel yorumlarınız için teşekkürler,sizleri her zaman mutlu ve sağlıklı görebilmek bunda katkı sağlsmak en büyük dileğimdir.Haftaya görüşmek dileğiyle,sağlıcakla kalın.

  Saygılarımla,

 • Merhaba
  Seval Sarıoğlu - 20.07.2022 22:59:33

  Dinç bey ile karşılaştım ve yaşadığım en büyük problem olan kalça ağrılarımdan kurtuldum.Çok profesyonel ve temiz çalışıyor.Herkese tavsiye ederim.Tanıdıklarıma da önerdim hepsi çok memnun kaldı.Gözünüz kapalı masaja gidebilirsiniz.Ben hala lenf drenaj masajına gitmeye devam ediyorum.Hepinize acil şifalar.

  İlan Sahibinin Yanıtı

  Seval hn.problemlerinizin giderilmesi beni çok mutlu etti.Ayrıca bir daha başka problemler yaşamamak adına düzenli seans almaya başlamanız sağlığınıza ne kadar değer verdiğinizin göstergesi.Ve  güzel yorumunuz için teşekkür ederim.En kısa sürede görüşmek üzere,sağlıcakla kalın.

  Saygılarımla,

 • Teşekkürler
  İbrahim - 19.07.2022 20:16:45

  İlanda bahsettiği gibi profesyonel biri Dinç hocam. Eğitimini masaj sırasında çok net görüyorsunuz. 

  İlan Sahibinin Yanıtı

  İbrahim bey inancınız ve görüşleriniz için teşekkür ederim.En kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle,sağlıcakla kalın.

  Saygılarımla,

 • profesyonel masaj
  Adem - 12.06.2022 11:08:38

  Dinç bey ile bir masaj seansı yaptım ve bu deneyimin beklentilerimin ötesinde olduğunu söyleyebiliyorum! çok güzel geçti, masajın tüm ayrıntıları çok iyi. hiçbir şey söylemeye gerek kalmadan bedenimle bağlantı kurabiliyor ve gergin gevşemsi gereken tam olarak yerlere basabiliyor. haftalık masaj yapmaya karar verdim Şiddetle tavsiye edilir!

  İlan Sahibinin Yanıtı

  Adem bey sizin gibi bir çok ülkede masaj yaptırmış birinin bu denli memnun kalması benide memnun etti.teşekkürler.Paket program alarak düzenli bir sağlık planı yapmamızda çok olumlu oldu.Görüşmek üzere.

  Saygılarımla,

İlanı Şikayet Et

İlgili İlan : Uzak doğu ve batının sentezi ile ortaya çıkan masaj yelpazesi (#1916)
Şikayet Tipi (*) zorunlu alan
Not : Kişisel bilgileriniz ilan sahibi ile hiçbir şekilde paylaşılmayacak olup, şikayetinizin sonucu iletişim bilgileriniz üzerinden tarafımızca bildirilecektir.
Adınız Soyadınız (*) zorunlu alan
Telefon Numaranız
Mail Adresiniz (*) zorunlu alan
İlan Sahibine Ulaş

Adınız Soyadınız (*)
Telefon Numaranız
Mail Adresiniz (*)
Mesajınızın Konusu (*)
Mesajınız (*)

Diğer Vip İlanlar
 • Vip İlan
  4 Yorum
  Masajın Geldiyse, MaSöR_CaN
  01.04.2023
  İstanbul / Bahçelievler
  Masör
  Masajın Geldiyse, MaSöR_CaN...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör
  4 Yorum
  Masör Yaşar
  01.04.2023
  İstanbul / Beylikdüzü
  Masör
  Masör Yaşar...
 • Vip İlan
  5 Yorum
  MEDICAL MASSAGE
  01.04.2023
  İstanbul / Şişli
  Masör
  MEDICAL MASSAGE ...
 • Vip İlan
  1 Yorum
  Profesyonel masör
  01.04.2023
  İstanbul / Beyoğlu
  Masör
  Profesyonel masör...
 • Vip İlan
  182 Yorum
  Merhaba orhan ben masaj hizmeti veriyorum.
  31.03.2023
  İstanbul / Ataşehir
  Masör
  Merhaba orhan ben masaj hizmeti veriyor...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör
  2 Yorum
  Masör Burak
  31.03.2023
  İstanbul / Beyoğlu
  Masör
  Masör Burak...
 • Vip İlan
  2 Yorum
  Masör
  31.03.2023
  İstanbul / Maltepe
  Masör
  Masör ...
 • Vip İlan Ücret Belirtmiş
  6 Yorum
  Masör erçağ
  31.03.2023
  İstanbul / Beylikdüzü
  Masör
  Masör erçağ ...
 • Vip İlan
  54 Yorum
  7/24 bay/bayan herkes arayabilir
  30.03.2023
  İstanbul / Kartal
  Masör
  7/24 bay/bayan herkes arayabilir ...
 • Vip İlan
  8 Yorum
  Fizyoterapist masör
  30.03.2023
  İstanbul / Beyoğlu
  Masör
  Fizyoterapist masör...
 • Vip İlan
  2 Yorum
  Masör Kaya
  30.03.2023
  İstanbul / Beyoğlu
  Masör
  Masör Kaya...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör
  2 Yorum
  Dinlenmek sizin de hakkınız
  30.03.2023
  Ankara / Çankaya
  Masör
  Dinlenmek sizin de hakkınız...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör
  13 Yorum
  Professional Private Massage
  30.03.2023
  İstanbul / Şişli
  Masör
  Professional Private Massage...
 • Vip İlan
  Masör Berkan
  28.03.2023
  İstanbul / Şişli
  Masör
  Masör Berkan...
 • Vip İlan
  10 Yorum
  7/24 uygun olan masör Azad
  28.03.2023
  İstanbul / Beyoğlu
  Masör
  7/24 uygun olan masör Azad...
 • Vip İlan
  6 Yorum
  Bay/Bayan Professional Masaj Hizmeti
  27.03.2023
  İstanbul / Üsküdar
  Masör
  Bay/Bayan Professional Masaj Hizmeti...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör
  12 Yorum
  Profosyonel masaj
  27.03.2023
  İstanbul / Kadıköy
  Masör
  Profosyonel masaj...
 • Vip İlan
  Masör Berk
  26.03.2023
  İstanbul / Üsküdar
  Masör
  Masör Berk...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör
  1 Yorum
  Masör Mustafa
  25.03.2023
  Ankara / Yenimahalle
  Masör
  Masör Mustafa...
 • Vip İlan
  97 Yorum
  Klasik derin doku bali masaj
  25.03.2023
  İstanbul / Şişli
  Masör
  Klasik derin doku bali masaj...
 • Vip İlan
  4 Yorum
  Sezomist Masaj Terapist
  23.03.2023
  Bursa / Nilüfer
  Masör
  Sezomist Masaj Terapist...
 • Vip İlan
  36 Yorum
  Profesyonel masaj terapisti
  21.03.2023
  İstanbul / Ataşehir
  Masör
  Profesyonel masaj terapisti...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör
  68 Yorum
  Professional Masseur Cengizhan
  20.03.2023
  İstanbul / Şişli
  Masör
  Professional Masseur Cengizhan...
 • Vip İlan
  2 Yorum
  Yakışıklı Masör
  18.03.2023
  İstanbul / Şişli
  Masör
  Yakışıklı Masör...
 • Vip İlan
  Kaliteli masaj isteyenler için burdayım
  18.03.2023
  İstanbul / Şişli
  Masör
  Kaliteli masaj isteyenler için burdayı...
 • Vip İlan
  1 Yorum
  Masör Hakan
  18.03.2023
  İstanbul / Bakırköy
  Masör
  Masör Hakan...
 • Vip İlan
  Profesyonel Masör Emre ALTUNTAŞ
  18.03.2023
  İstanbul / Şişli
  Masör
  Profesyonel Masör Emre ALTUNTAŞ...
 • Vip İlan
  Masöz Cansu
  14.03.2023
  İstanbul / Beylikdüzü
  Masöz
  Masöz Cansu...
 • Vip İlan
  3 Yorum
  Masör Burak
  13.03.2023
  İzmir / Konak
  Masör
  Masör Burak...
 • Vip İlan
  5 Yorum
  Masör mehmet
  13.03.2023
  İstanbul / Kartal
  Masör
  Masör mehmet...
 • Vip İlan
  55 Yorum
  24 saat arayabilirsiniz
  13.03.2023
  İstanbul / Şişli
  Masör
  24 saat arayabilirsiniz...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör
  86 Yorum
  lisanslı masör
  10.03.2023
  İstanbul / Avcılar
  Masör
  lisanslı masör...
 • Vip İlan
  Masör _FURKAN ÇAKIR
  09.03.2023
  İstanbul / Kartal
  Masör
  Masör _FURKAN ÇAKIR...
 • Vip İlan
  10 Yorum
  Profosyonel masör
  09.03.2023
  İstanbul / Beyoğlu
  Masör
  Profosyonel masör...
 • Vip İlan
  3 Yorum
  Emir
  08.03.2023
  İstanbul / Tuzla
  Masör
  Emir...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör
  16 Yorum
  Profesyonel masör
  08.03.2023
  İstanbul / Beyoğlu
  Masör
  Profesyonel masör...
 • Vip İlan
  Profesyonel masaj hizmeti..detaylı bilgi için ulaşabilirsiniz
  07.03.2023
  İstanbul / Beylikdüzü
  Masör
  Profesyonel masaj hizmeti..detaylı bilg...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör
  12 Yorum
  MERHABA BAYANLAR VE BAYLAR MASAJ HİZMETİ ALMAK İÇİN 7/24 ARIYABİLİRSİNİZ SAYGILAR
  05.03.2023
  İstanbul / Beyoğlu
  Masör
  MERHABA BAYANLAR VE BAYLAR MASAJ HİZMET...
 • Vip İlan
  23 Yorum
  Massage professionnel
  04.03.2023
  İstanbul / Kağıthane
  Masöz
  Massage professionnel...
 • Vip İlan
  Merhaba
  03.03.2023
  İstanbul / Beylikdüzü
  Masör
  Merhaba...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör
  5 Yorum
  Uzak doğu ve batının sentezi ile ortaya çıkan masaj yelpazesi
  03.03.2023
  İstanbul / Üsküdar
  Masör
  Uzak doğu ve batının sentezi ile orta...
 • Vip İlan
  7 Yorum
  Her bireyin masaja ihtiyacı vardır zihnin huzur bulması gibi vücudun huzurunda masajdir
  28.02.2023
  İstanbul / Kadıköy
  Masör
  Her bireyin masaja ihtiyacı vardır zih...
 • Vip İlan
  2 Yorum
  Güzel ve rahatlatıcı bir masaja ne dersiniz.
  27.01.2023
  İstanbul / Bahçelievler
  Masör
  Güzel ve rahatlatıcı bir masaja ne de...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör
  6 Yorum
  90 Dakikalık Bir Masaj Şölenine Hazır mısınız
  15.01.2023
  İstanbul / Fatih
  Masör
  90 Dakikalık Bir Masaj Şölenine Hazı...
 • Vip İlan
  Masör Savaş
  10.01.2023
  İstanbul / Avcılar
  Masör
  Masör Savaş ...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör
  5 Yorum
  Masaj masör
  03.01.2023
  İstanbul / Fatih
  Masör
  Masaj masör ...
 • Vip İlan Sertifikalı Masör Ücret Belirtmiş
  1 Yorum
  Masaj terapisti
  02.12.2022
  İstanbul / Sarıyer
  Masör
  Masaj terapisti ...
 • Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller masajturkiye.com sitesine ve site sahibine aittir. Copyright © 2019 - 2022